کلسینه آخرین پیروزی پنجشنبه استقلال

کلسینه: آخرین پیروزی پنجشنبه استقلال تراکتورسازی

روحانی در مجلس از موانع برابر خود بگوید / مطهری

نایب رییس مجلس شورای اسلامی گفت: رییس جمهوری با حضور در مجلس موانع برابر خود را بیان کند؛ این اقدام به نفع کشور است و باعث همراهی مردم خواهد شد. ..

ادامه مطلب

حکم سعید مرتضوی باید اجرا شود/ ماده ۴۷۷ مانع از اجرای حکم او نیست ، فتحی

یک عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس گفت: پیگیری جهت اجرای ماده ۴۷۷ نمی‌تواند مانع اجرای حکم سعید مرتضوی شود. فتحی: حکم سعید مرتضوی باید اجرا شود/ ..

ادامه مطلب

پشت پرده سکوت محمود احمدی‌نژاد در اغتشاشات اخیر

چرا مرد پر هیاهو و یاران غارش، بعد از شدت گرفتن اعتراضات اخیر مردم، یکباره در لاک خود فرو رفته و خط سکوت خبری را پیش گرفته‌اند؟ پشت پرده سکوت احمدی نژاد ..

ادامه مطلب

لاریجانی در عنوان حصر با اصلاح‌طلبان همراهی دارد / محمدرضا خاتمی

محمدرضا خاتمی اعتقاد است کابینه روحانی کابینه ایده‌آلی نیست و با همین اوضاع می شد نیروهای بهتری را به مجلس معرفی کرد. وی می‌گوید نقد اصلاح طلبان به د..

ادامه مطلب

در نامه‌ای به رهبری خواستار آزادی او شدم ، مظلوم‌نمایی احمدی‌نژاد جهت بقایی

رئیس جمهور سابق در نامه‌ای خطاب به ملت ایران، بازداشت حمید بقایی را اقدامی «غیرقانونی» و «ظلم بزرگ» توصیف کرده و خواستار آزادی فوری وی شده است است. ..

ادامه مطلب

متحد با دیگر نیروهای مسلح به هرگونه تجاوز به خاک میهن پاسخ محکم خواهیم داد / ارتش

در پی شهادت مظلومانه‏ تعدادی از هموطنان‌مان در اتفاق تروریستی که در حرم مطهر بنیانگذار انقلاب اسلامی و مجلس شورای اسلامی به وقوع پیوست، ارتش جمهوری اسلامی کشور ..

ادامه مطلب

روحانی و جهانگیری در رقابت‌های انتخاباتی نقش مکمل را ایفا می‌کنند / وکیلی

سخنگوی ستاد انتخاباتی حسن روحانی با بیان این‌که «جهانگیری در مناظره تلویزیونی فراتر از حد انتظار ظاهر شد و پدیده مناظره بود» گفت که روحانی و جهانگیری در رق..

ادامه مطلب