کلسینه آخرین پیروزی پنجشنبه استقلال

کلسینه: آخرین پیروزی پنجشنبه استقلال تراکتورسازی

دفاع مقام‌های آمریکا از دیدار ترامپ با کیم جونگ اون

مقام‌های آمریکا از تصمیم رئیس‌جمهوری این کشور جهت دیدار با رهبر کره‌شمالی دفاع کردند.  دفاع مقام های آمریکا از دیدار ترامپ با کیم جونگ اون عبارات م..

ادامه مطلب

سرنگونی جنگنده ائتلاف سعودی بر فراز استان صعده یمن

منابع نظامی یمنی از سرنگونی جنگنده ائتلاف تحت سرکردگی سعودی ها بر فراز استان صعده یمن خبر دادند. سرنگونی جنگنده ائتلاف سعودی بر فراز استا..

ادامه مطلب

برنامه اسرائیل جهت نامگذاری ایستگاه قطار به نام «دونالد ترامپ»

وزیر حمل و نقل رژیم‌صهیونیستی از برنامه این رژیم جهت نامگذاری یک ایستگاه قطار در نزدیک دیوار ندبه در بخش قدیمی شرق قدس به نام رییس‌جمهوری آمریکا خبر داد. ..

ادامه مطلب

قطعنامۀ شرکت ملل دربارۀ آمریکا یک حقیقت مهم را ثابت کرد / نیویورک‌تایمز

نیویورک تایمز با اشاره به یکی از شعارهای ‘دونالد ترامپ’ مدیر جمهوری آمریکا در دوران انتخابات ریاست جمهوری این کشور و رای قاطع کشورها در مجم..

ادامه مطلب

نیکی هیلی برنامه صحبت ترامپ در مجمع عمومی را تشریح کرد

نماینده ایالات متحده آمریکا در شرکت ملل برنامه رئیس‌جمهوری این کشور در مجمع عمومی شرکت ملل را تشریح کرد. نیکی هیلی برنامه صحبت ترامپ در مجم..

ادامه مطلب

عملیات نظامی در اقیانوس آرام شروع شده است است / کره شمالی

رسانه دولتی کره شمالی اعلام کرد، آزمایش اخیر موشکی آغازگر عملیات نظامی در اقیانوس آرام محسوب می‌شود.  کره شمالی: عملیات نظامی در اقیا..

ادامه مطلب

ممنوعیت سفر آمریکایی‌ها به کره شمالی از اول سپتامبر

وزارت امور خارجه آمریکا اعلام کرد: ممنوعیت سفر دارندگان پاسپورت آمریکا به کره شمالی از اول سپتامبر (۱۰ شهریور) اجرایی می‌شود و آمریکایی‌ها در پیونگ یانگ..

ادامه مطلب

استونی دو دیپلمات ارشد روس را اخراج کرد

استونی سرکنسول و همچنین کنسول روسیه در شهر ناروا را اخراج و به آنان اعلام کرد که هر چه سریعتر محل ماموریت خود را ترک کنند. استونی دو دیپل..

ادامه مطلب