کلسینه آخرین پیروزی پنجشنبه استقلال

کلسینه: آخرین پیروزی پنجشنبه استقلال تراکتورسازی

تأمین آب شرب اصلی‌ترین اولویت کاری دولت در سال ۹۷ است / جهانگیری

جلسه شورای عالی آب ظهر امروز به ریاست معاون اول رییس جمهور و با حضور وزرای نیرو، جهاد کشاورزی، صنعت، معدن و تجارت و رییس شرکت حفاظت محیط زیست برگزار شد.&..

ادامه مطلب

آیا زلزله دیشب رودهن به گسل ملارد و پایتخت کشور عزیزمان ایران مرتبط است؟

عضو پژوهشگاه زلزله شناسی در مورد با زلزله امشب رودهن و بعضی اخبار مبنی بر ارتباط آن با گسل پایتخت کشور عزیزمان ایران توضیحاتی داد. آیا زلز..

ادامه مطلب

دانش‌آموزان چینی جهت قبولی در آزمون، نمره قرض می‌گیرند

در یکی از مدارس چین دانش‌آموزان جهت قبولی در امتحانات از «بانک نمره»، نمره قرض می‌گیرند.  دانش آموزان چینی جهت قبولی در آزمون، نمره قرض می گیرند عبارا..

ادامه مطلب

برخورد با عرضه‌کنندگان «لباس‌های نامتعارف»

معاون اجتماعی پلیس پایتخت از اجرای طرح برخورد با واحدهای صنفی عرضه کننده البسه نامتعارف خبر داد. برخورد با عرضه کنندگان «لباس های نامتعارف» عبارا..

ادامه مطلب

آماده باش مدیریت بحران و درخواست از شهروندان ، گرما در سیستان و بلوچستان رکورد زد

گرما در سیستان و بلوچستان رکورد زد و بی سابقه‌ترین روزهای این استان از نظر دمای هوا پشت سر گذاشته شد و مدیرکل بحران استان سیستان و بلوچستان در این باره..

ادامه مطلب

افزایش کرایه‌های وسایل حمل و نقل عمومی از ابتدای ماه رمضان

عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: با توجه به در پیش بودن انتخابات ریاست جمهوری و شوراها، آینده نگری می‌شود زیاد کردن کرایه‌ه..

ادامه مطلب

حقوق‌های معوقه‌ را بدهید ، قالیباف به جای شعار ایجاد اشتغال ۵ میلیونی شاغلان را بدون کار نکند

ظهر امروز جمعی از رانندگان تاکسی تلفنی شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران برابر ساختمان مرکزی شرکت تعاونی تاکسیرانی پایتخت کشور عزیزمان ایران در اعتراض به ا..

ادامه مطلب