کلسینه آخرین پیروزی پنجشنبه استقلال

کلسینه: آخرین پیروزی پنجشنبه استقلال تراکتورسازی

گت بلاگز بازار خودرو اصلاحیه ثبت سفارش واردات ماشین هنوز در دولت است / شریعتمداری

وزیر صنعت، معدن و تجارت از تخریب 17 واحد صنعتی بزرگ در کرمانشاه در پی زلزله اخیر خبر داد و همچنین اعلام کرد که اصلاحیه ثبت سفارش واردات ماشین همچنان در هیات دول

اصلاحیه ثبت سفارش واردات ماشین هنوز در دولت است / شریعتمداری

شریعتمداری: اصلاحیه ثبت سفارش واردات ماشین هنوز در دولت است

عبارات مهم : زلزله

وزیر صنعت، معدن و تجارت از تخریب 17 واحد صنعتی بزرگ در کرمانشاه در پی زلزله اخیر خبر داد و همچنین اعلام کرد که اصلاحیه ثبت سفارش واردات ماشین همچنان در هیات دولت هست.

به گزارش ایسنا، محمد شریعتمداری در حاشیه مراسم چهاردهمین دوره جایزه ملی کیفیت کشور عزیزمان ایران که امروز(سه شنبه) در سالن همایش های بین المللی صداوسیما برگزار شد، اظهار کرد: اگر امروز بپرسند مسئله صنعت و معدن چیست، در یک نگاه ممکن است پاسخ دهند مسئله بازار هست. ولی باید بدانیم که یکی از بااهمیت ترین نیازهای اساسی چه در بخش عرضه و چه در بخش تولید مقوله کیفیت است و به طور حتم تسخیر بازارهای بین المللی نیازمند این است که کیفیت محصولات تولیدی و عرضه شده است خود را اوج ببریم، چراکه درغیر این صورت نمی توان در بازارهای بین المللی سهم داشت.

اصلاحیه ثبت سفارش واردات ماشین هنوز در دولت است / شریعتمداری

وی افزود: علاوه بر این باید نوسازی صنعت و معدن مورد توجه قرار گیرد. چنانکه در دهه های اخیر به خاص چند سال گذشته بنابر جایگزینی واردات به منظور جلوگیری از خروج ارز بوده هست، باید 85 هزار واحد صنعتی که در کشور عزیزمان ایران فعالیت می کنند مقوله صادرات گرا بودن را مدنظر قرار دهند.

17 واحد صنعتی بزرگ در کرمانشاه خراب شده است است

وزیر صنعت، معدن و تجارت از تخریب 17 واحد صنعتی بزرگ در کرمانشاه در پی زلزله اخیر خبر داد و همچنین اعلام کرد که اصلاحیه ثبت سفارش واردات ماشین همچنان در هیات دول

وزیر صنعت، معدن و تجارت همچنین در مورد خسارت واحدهای صنعتی براثر زلزله پیش آمده در کرمانشاه نیز خاطر نشان کرد: در بحث زلزله باید به کیفیت ساخت توجه کنیم. باتوجه به اینکه کشور ما روی گسل قرار گرفته به طور حتم باید به استانداردهای ساخت توجه بیشتری داشته باشیم. در مجموع 64 واحد صنعتی بزرگ در کرمانشاه وجود داشته که 17 واحد به طور 100 درصدی تخریب شده است و مابقی واحدها بین 20 تا 80 درصد خسارت دیده اند.

شریعتمداری اظهار کرد: صورت برداری و روش های بازگشت در مورد این واحدها کارشناسی شده است و امیدواریم حیات در مناسب ترین وقت به آنها بازگردد. دولت در این رابطه مصوباتی خواهد داشت؛ هرچند ما کارمان را جهت بازسازی واحدهای صنعتی پیش از این مصوبات شروع خواهیم کرد و امیدواریم هرچه سریع تر اوضاع واحدهای صنعتی استانی را به حالت قبل برگردانیم.

واژه های کلیدی: زلزله | واردات | ثبت سفارش | کرمانشاه | شریعتمداری | بازار خودرو

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs