کلسینه آخرین پیروزی پنجشنبه استقلال

کلسینه: آخرین پیروزی پنجشنبه استقلال تراکتورسازی

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی روحانی و جهانگیری در رقابت‌های انتخاباتی نقش مکمل را ایفا می‌کنند / وکیلی

سخنگوی ستاد انتخاباتی حسن روحانی با بیان این‌که «جهانگیری در مناظره تلویزیونی فراتر از حد انتظار ظاهر شد و پدیده مناظره بود» گفت که روحانی و جهانگیری در رقابت‌ه

روحانی و جهانگیری در رقابت‌های انتخاباتی نقش مکمل را ایفا می‌کنند / وکیلی

وکیلی: روحانی و جهانگیری در مسابقه های انتخاباتی نقش مکمل را ایفا می کنند

عبارات مهم : برنامه

سخنگوی ستاد انتخاباتی حسن روحانی با بیان این که «جهانگیری در مناظره تلویزیونی فراتر از حد انتظار ظاهر شد و پدیده مناظره بود» گفت که روحانی و جهانگیری در مسابقه های انتخاباتی نقش مکمل یکدیگر را ایفا می کنند.

محمدعلی وکیلی در گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: طبیعی است مناظره ها به گرم شدن فضای انتخابات و روشن شدن آرایش واقعی سیاسی و برنامه های نامزدها کمک می کند. فقط یک اشکال ساختاری دارد و آن این که به لحاظ توزیع زمانی، توزیع محدودی است و این به طرح ادعا از سوی هر یک از نامزدها زیاد کمک می کند تا این که بخواهند وقت تبیین برنامه های ارزش را داشته باشند. علاوه بر این ساختار برنامه به گونه ای است که وقت مورد نیاز جهت دفاع یا ارائه علت طرفین وجود ندارد و همه اتهامات بدون وقت واخواهی طرح می شود.

روحانی و جهانگیری در رقابت‌های انتخاباتی نقش مکمل را ایفا می‌کنند / وکیلی

وی افزود: در واقع ساختار این برنامه به گونه ای است که نامزدها صرفا به طرح ادعا اکتفا می کنند در حالی که در جایگاه کاندیدا ما نیازمند تبیین برنامه هستیم تا مردم آگاهی مورد نیاز را پیدا کنند، ولی این ساختار کمکی به ارائه برنامه و اشراف و اطلاع مردم نسبت به این برنامه ها نمی کند. در حالی که این عنوان در رای مردم بسیار حائز اهمیت است.

نماینده مردم پایتخت کشور عزیزمان ایران در مجلس راجع به بیانات حسن روحانی و اسحاق جهانگیری در مناظره تلویزیونی یادآور شد: در این که آقای جهانگیری فراتر از حد انتظار ظاهر شد و اینکه ایشان پدیده مناظره بود شکی نیست و این از قوت های ایشان بود و آقای روحانی هم مدیر جمهور مستقر است و در دفاع از کارنامه خود دچار ماخوذ به حیایی می شود و در موضع دفاع است که این موضع کمی توازن مناظره را عوض کردن داده بود.

سخنگوی ستاد انتخاباتی حسن روحانی با بیان این‌که «جهانگیری در مناظره تلویزیونی فراتر از حد انتظار ظاهر شد و پدیده مناظره بود» گفت که روحانی و جهانگیری در رقابت‌ه

وکیلی با بیان اینکه روحانی و جهانگیری در مسابقه های انتخاباتی نقش مکمل یکدیگر را ایفا می کنند، ادامه داد: آقای جهانگیری اولا تسلط اجرایی طولانی دارد، ثانیا فراغت بال بیشتری دارد و ثالثا نقش نیروی آزاد میدان را ایفا می کند و رابعا به لحاظ کاراکتر شخصیتی، مردم از شاخصه صریح گویی، روانگویی و سخنوری ایشان مطلع شدند. ضمن اینکه گفتمان ایشان هم دارای جذابیت است که این به علت اصلاح طلبی ایشان است.

این نماینده مجلس ادامه داد: شیوه آقای قالیباف هم اگرچه تهاجمی بود ولی توسل ایشان به شیوه از‌بین‌برده‌شده احمدی نژادی علی رغم اینکه ایشان خود جزو منتقدین بودند بدون توجه به این عنوان است که مردم خاطره خوبی از آن ندارند. ضمن اینکه آقای قالیباف که سه دهه است در مسئولیت های متفاوت کشوری حضور داشته، باید بگوید آیا جزو دسته 4 درصد قرار می گیرد یا خیر.

سخنگوی ستاد انتخاباتی حسن روحانی اعتقاد است: شایسته نبود آقای قالیباف به عنوان یک نیروی ارزشی و اصولگرا به کپی برداری از اعتراضات وال استریت که متناسب با جامعه آمریکاست و فرمول 1به 99 بپردازد و آن را جهت جامعه کشور عزیزمان ایران تجویز کند.

روحانی و جهانگیری در رقابت‌های انتخاباتی نقش مکمل را ایفا می‌کنند / وکیلی

واژه های کلیدی: برنامه | قالیباف | جهانگیری | حسن روحانی | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs